Home | Over Stijlloos | Stijlloos team

Stijlloos team

Mels van Kooten
Oprichter en eigenaar van Stijlloos.
mels@stijlloos.nl

Michael Acampora
Lead developer.
michael@stijlloos.nl

Justin Kohlenberg
Developer.
justin@stijlloos.nl

Martijn de Vree
Developer.
martijn@stijlloos.nl

John van Kooten
Adviseur bedrijfsprocessen en projectmanager.
john@stijlloos.nl

Lonneke Verbeeth
Financieel administratief medewerkster.
lonneke@stijlloos.nl

Offerte aanvragen?

Overweegt u om binnenkort een nieuwe website of app te laten ontwikkelen? Vraag ons gerust om een offerte!

Meer informatie nodig?

Bel ons op (0183) 63 53 33 of mail naar studio@stijlloos.nl.

Stijlloos web development
Havendijk 6
4201 XA
Gorinchem
Nederland

Stijlloos werkt o.a. voor

Meer weten? Bel 0183 - 63 53 33, mail naar studio@stijlloos.nl of neem contact op.