Home | Over Stijlloos | Stijlloos team

Stijlloos team

Mels van Kooten
Oprichter en eigenaar van Stijlloos. In 2008 is het bedrijf opgericht. Mels verzorgt het algemeen management en is primair aanspreekpunt van Stijlloos.
mels@stijlloos.nl

Michael Acampora
Michael is de Frontend developer van Stijlloos. Hij is gespecialiseerd in Drupal, Phonegap, usability en is cross browser specialist. Sinds 2008 teamlid bij Stijlloos.
michael@stijlloos.nl

Justin Kohlenberg
Na het succesvol afronden van zijn stage werkt Justin naast zijn HBO opleiding Technische Informatica aan de Avans Hogeschool in Breda als vaste oproepkracht bij Stijlloos.
justin@stijlloos.nl

Martijn de Vree
Martijn volgt momenteel de HBO opleiding Mediatechnologie aan de Hogeschool Rotterdam en loopt stage bij Stijlloos. Tijdens zijn stage houdt hij zich vooral bezig met Drupal en vooral de frontend.
martijn@stijlloos.nl

John van Kooten
John is actief als technisch projectmanager en adviseur bedrijfsprocessen.
john@stijlloos.nl

Lonneke Verbeeth
Lonneke verzorgt de bedrijfsadministratie van Stijlloos.
lonneke@stijlloos.nl

Offerte aanvragen?

Overweegt u om binnenkort een nieuwe website of app te laten ontwikkelen? Vraag ons gerust om een offerte!

Meer informatie nodig?

Bel ons op (0183) 63 53 33 of mail naar studio@stijlloos.nl.

Stijlloos web development
Havendijk 6
4201 XA
Gorinchem
Nederland

Stijlloos werkt o.a. voor

Meer weten? Bel 0183 - 63 53 33, mail naar studio@stijlloos.nl of neem contact op.